Wystawy - jak poprawić urodę ?

 Stylizacja


Są różne sytuacje, w których trzeba w jakimś miejscu zdyscyplinować niesforny kosmyk, lub ułożyć sierść żeby się trzymała tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Wtedy nieoceniony jest żel do stylizacji. Można przy jego pomocy wystylizować kucyk u yorka lub shih-tzu, można utrwalić wyczesaną do przodu brodę sznaucera, co sprawia wrażenie, że głowa jest węższa i dłuższa. Można nastroszyć sierść nad ogonem, co pozwala zamaskować zbyt niskie osadzenie ogona. Umiejętnie użyty żel Show Style Freeze Styling Gel ułatwia perfekcyjne przygotowanie psa do wystawy. Jest bardzo przydatnym produktem, opracowanym specjalnie do stylizacji psiej sierści. Przy jego pomocy można poprawić wiele mankamentów urody. Jest zupełnie niewidoczny, nawet w ruchu, bo mimo użycia żelu włos pozostaje naturalny i elastyczny.


Użycie produktów korygujących i wymaga pewnej wprawy, dlatego też trzeba je odpowiednio wcześniej wypróbować i przećwiczyć ich aplikowanie, bo ten sam preparat może dawać różny efekt w zależności od rodzaju sierści. Taka przezorność oszczędzi wielu nerwów przed wystawą, a nabyte doświadczenie pozwoli równie dyskretnie, co skutecznie zwiększyć wystawowe szanse naszego przyjaciela.

Uwaga


Regulamin wystaw psów rasowych precyzuje: „Zabronione jest traktowanie szaty, skóry i nosa jakimikolwiek środkami, które zmieniają ich strukturę, kolor lub stan. Dopuszcza się jedynie strzyżenie, trymowanie, czesanie i szczotkowanie.”

Wystawa jest konkursem piękności, nie ma co ukrywać, że sporo właścicieli psów przygotowuje je do wystaw przy pomocy różnego rodzaju kosmetyków podkreślających lub poprawiających urodę. Dlatego zdecydowaliśmy się na zamieszczenie na naszym portalu kilku rad jak je stosować. Ilość odwiedzin na tych stronach dowodzi, że ten temat budzi bardzo duże zainteresowanie.

Decyzja: poprawiać czy nie poprawiać, należy wyłącznie do właściciela. Tym, którzy się na to decydują radzimy: wypróbujcie wcześniej i nabierzcie wprawy, kosmetyków używajcie w domu a nie na wystawie, zawsze dyskretnie i z umiarem.  Skomentuj artykuł - napisz, jeśli chcesz poszerzyć zawarte w nim informacje lub podzielić się swoim doświadczeniem. Masz ciekawy tekst lub zdjęcia swojego autorstwa skontaktuj się z nami. Wszystkich chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy!

E-mail: *
Treść: *

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2024
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.