Ciekawostki na temat psów

Psi horoskop


Są ludzie, którzy zanim podejmą jakąkolwiek ważną decyzję sprawdzają swój horoskop. To dla nich publikujemy psi horoskop, w który, jeśli się chce można wierzyć, jeśli nie, można go potraktować z przymrużeniem oka.Strzelec      22/11 - 21/12


Pies spod znaku strzelca jest przemiłym kompanem, pełnym życia i radości. Potrafi zarażać otoczenie swoim optymizmem, jest pełen humoru, w każdej chwili gotowy do zabawy. Jego aktywność powoduje, że jest doskonałym sportowcem. Uwielbia wszystkie ćwiczenia w terenie tak bardzo, że czasem idąc ciekawym śladem potrafi zapomnieć o czekającym na niego właścicielu. Niepoprawny poszukiwacz przygód, ledwo spuszczony ze smyczy, rusza przed siebie prosto pod nadjeżdżające samochody. W mieszkaniu spokojny i potulny jak myszka.


Koziorożec  22/12 - 21/01


Pies spod znaku koziorożca jest z natury bardzo spokojny, cierpliwy wobec dzieci i nie daje się bez przyczyny wyprowadzić z równowagi. Przymilny, serdeczny, najchętniej nie rozstawałby się ani na chwilę ze swoim właścicielem. Idealny towarzysz dla ludzi samotnych, potrafiący bez przerwy okazywać swoje przywiązanie. Flegmatyczne usposobienie powoduje, że szkolenie i sport go nie interesują, obecność dużej ilości ludzi i psów go onieśmiela. Jest natomiast wspaniałym psem do towarzystwa, który potrafi oczarować nie tylko domowników, ale i składających im wizyty gości.


Wodnik       22/01 - 19/02


Pies spod znaku wodnika jest wybitnie inteligentny. Ma niezależny charakter, z trudem znosi monotonię i z pasją angażuje się w każda nowa przygodę. Wspaniały pies dla osób prowadzących aktywny tryb życia, gotowy towarzyszyć swojemu panu dosłownie wszędzie. Doskonale adaptuje się w każdym otoczeniu, uwielbia podróżowanie, świetnie czuje się w samochodzie, na łódce, na statku i w przyczepie motocyklowej, byle tylko być w ruchu. Widok właściciela szykującego się do wyjścia wprawia go w euforię, swoją radość manifestuje donośnym szczekaniem, żeby właściciel wiedział, że niczym nie mógł mu sprawić większej przyjemności.


Ryby
           19/02 - 21/03


Pies spod znaku ryb ma spokojne usposobienie i charakter marzyciela. Jest wyjątkowo wrażliwy, nie wyobraża sobie życia bez swojego pana, któremu jest niewolniczo oddany. Stara się odgadnąć jego życzenia, zanim zdoła je wypowiedzieć. Uwielbia komfort, może godzinami leżeć na miękkiej kanapie wtulony w swojego pana i razem z nim oglądać telewizję. Uwielbia wygodną stabilizację, źle znosi zmiany, przeprowadzka to dla niego trzęsienie ziemi. Nawet w podróży lubi mieć przy sobie swój kocyk i swoje zabawki, bo to daje mu poczucie bezpieczeństwa i domowego ogniska.


Baran          21/03 - 20/04


Pies spod znaku barana jest dynamiczny, pełen energii i chęci do zabawy. Jest niezwykle odważny, tak bardzo, że czasem angażuje się w niebezpieczną przygodę, nie patrząc na zagrożenia, jakie może napotkać. Potrafi wskoczyć do lodowatej rzeki w pogoni za zającem i nawet nie poczuje zimna. Jego wyczyny nierzadko powodują przyspieszone bicie serca jego właściciela. Jest doskonałym obrońcą, który będzie bronił swojego pana nawet z narażeniem życia. Ta jego niezależność powoduje, że z posłuszeństwem jest czasem na bakier. Dla swojego pana zrobi wszystko i będzie najbardziej oddanym przyjacielem i obrońcą.


Byk              21/04 - 22/05


Pies spod znaku byka ma silny charakter, jest spokojny i zdecydowany. Można go szkolić, wykona polecenia swojego pana, ale nie liczmy na to, że zrobi to z wielkim entuzjazmem. Nie lubi się spieszyć, wszystko robi powoli, po głębszym namyśle. Uwielbia wygodę i dobre jedzenie. Wysoko ceni spokojną drzemkę, po dobrym posiłku, na miękkiej kanapie, obok swojego pana. Nie znaczy to jednak, że nie potrzebuje spacerów, zdecydowanie najwyżej ceni wycieczki poza miasto, blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku.


Bliźnięta     21/05 - 21/06


Pies bliźniak to urodzony uwodziciel, pełen energii, ruchliwy i ciekawy świata. Szybko adaptuje się do każdego nowego otoczenia, może towarzyszyć swojemu panu dosłownie wszędzie, równie dobrze zachowa się na uroczystym przyjęciu jak i w czasie długiej wycieczki po błotnistym terenie. Dopóki może być ze swoim panem jest szczęśliwy i będzie robił wszystko, by skupić na sobie jego zainteresowanie. Ta jego łatwość w zdobywaniu przyjaciół powoduje czasem zazdrość właściciela, który ma mu za złe, że dla każdej osoby, która zechce go pogłaskać i podrapać za uchem potrafi zapomnieć o swoim panu.


Rak             22/06 - 22/07


Pies spod znaku raka to słodki marzyciel, serdeczny i wierny. Swojego pana obdarza wielkim i niepodzielnym uczuciem i oczekuje w tej materii pełnej wzajemności. Potrzebuje spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jedyna rzecz, jakiej nie akceptuje to obojętność. Bardzo przywiązany do swojego właściciela, nade wszystko ceni swój dom, ustalone, niezmienne zajęcia i zwyczaje, nie lubi zmian i podróży. Jeśli właściciel chce zabrać go na wakacje powinien zapakować również jego ulubione legowisko, poduszkę, miskę i wszystkie zabawki. To mu osłodzi rozstanie z domem i uchroni przed stresem i wpadnięciem w apatię.


Lew             23/07 - 22/08


Pies spod znaku lwa jest dynamiczny, silny i odważny jak jego patron. Jeśli ma podporządkować się swojemu właścicielowi, musi go podziwiać i szanować. Osoba słaba psychicznie nie potrafi nakłonić go do posłuszeństwa. Jego relacje z właścicielem oparte są raczej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu a nie na podporządkowaniu. Potrafi się popisywać, żeby wzbudzić podziw obserwatorów i słuchać komplementów. Trzeba jednak uważać, bo jego pewność siebie i zarozumiałość może się przerodzić w despotyzm i trzeba go będzie przywołać do porządku. Ma silne poczucie własności i odpowiedzialności, co powoduje, że jest doskonałym stróżem.


Panna         23/08 - 22/09


Pies spod znaku panny jest delikatny, dyskretny i spokojny. Jest bardzo rozsądny, łobuzowanie i harce nie są w jego stylu. Uwielbia porządek, czystość i nie zawaha się odsunąć miski, jeśli uzna, że jest brudna a jedzenie kiepskiej jakości. Jeśli właściciel natychmiast nie zareaguje i nie wymieni niesmacznego posiłku, będzie sunąć miskę przez wszystkie pokoje robiąc coraz więcej hałasu, żeby zwrócić uwagę swoich właścicieli, że w tym domu nie jest odpowiednio doceniany. Z natury jest trochę lękliwy, potrafi bać się burzy i krzyku. Wierny, posłuszny i bardzo przywiązany do swoich właścicieli.


Waga          23/09 - 23/10


Pies spod znaku wagi to epikurejczyk, który lubi cieszyć sie życiem. Jest z natury wesoły, uwielbia wyciągnąć sie wygodnie na miękkiej kanapie w salonie, najbardziej odpowiadałoby mu życie w pałacu, wykwintne jedzenie i święty spokój. Z trudem toleruje zamieszanie i krzyki. Jest posłuszny z obawy, że konflikt z właścicielem mógłby wprowadzić zamieszanie w jego wygodne i spokojne życie. Jest zawsze w dobrym humorze, wprowadza dobrą atmosferę w domu swoich właścicieli.Skorpion     24/10 - 21/11


Pies spod znaku skorpiona ma bardzo silną osobowość. Jest często nieprzewidywalny, lubi skupiać na sobie uwagę. Jego zachowanie bywa czasem zaskakujące, potrafi zmienić się z minuty na minutę, w zależności od nastroju. Uroczy i przymilny, za chwilę bez wyraźnej przyczyny może wpaść w złość i warczeć, jeśli mu się coś nie podoba. Z tego powodu bywa kłopotliwy dla kogoś, kto prowadzi ożywione życie towarzyskie. Właścicielowi wynagradza to wielką miłością i przywiązaniem, na całe życie. Obdarzony wielką intuicją doskonale wyczuwa nastrój swojego pana i w zależności od sytuacji potrafi się zachować.


Horoskop jak to horoskop, kto chce niech wierzy, reklamacji nie przyjmujemy
Skomentuj artykuł - napisz, jeśli chcesz poszerzyć zawarte w nim informacje lub podzielić się swoim doświadczeniem. Masz ciekawy tekst lub zdjęcia swojego autorstwa skontaktuj się z nami. Wszystkich chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy!

E-mail: *
Treść: *
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2024
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.