PIELĘGNACJA SIERŚCI NA CO DZIEŃ I NA WYSTAWY - według ras od A do Z

 

Pielęgnacja sierści a szczególnie przygotowanie jej do wystaw, w przypadku niektórych ras jest prawdziwą sztuką, starannie przez wtajemniczonych strzeżoną. Są wprawdzie biegli w wybranych rasach groomerzy, ale nie jest łatwo do nich trafić. Książek na ten temat też nie ma, co powoduje, że ci, którzy swoją przygodę z wystawami dopiero zaczynają, są często bez szans

Zdecydowaliśmy się podjąć próbę wypełnienia tej luki, wykorzystując rady zaprzyjaźnionych wystawców oraz własne doświadczenia. Prawdopodobnie nie zawsze udało nam się uniknąć błędów, lub byliśmy w naszych opisach za mało precyzyjni. Dlatego zapraszamy tych wszystkich, którzy zechcą podzielić się z nami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi, zdjęcia i szkice, które pozwolą nam doprecyzować oraz wzbogacić już istniejące opisy lub zapoczątkować nowe. Z góry dziękujemy.


Chcesz się z nami skontaktować, napisz
TUTAJ 
Serdecznie zapraszamy!

Uwaga:
- koniecznie napisz poprawnie adres mailowy, żebyśmy mogli odpowied
zieć

Wybierz nazwę interesującej Cię rasy:

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T V W X Y Z

Prawa autorskie

Wszystkie ma- teriały publiko- wane w tym serwisie są chronione pra- wami autor- skimi. Kopiowanie całości lub części jest zabronione.
Projekt i wykonanie: Blueprint
Wszelkie prawa zastrzeżone dla piesporadnik.pl 2024
PiesPoradnik.pl ul. Grunwaldzka 487 B 80-309 Gdańsk

Zakaz kopiowania - wszystkie teksty, zdjęcia i materiały graficzne publikowane w tym portalu są chronione prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.